top of page

Kondensāts uz durvju rokturiem

Kondensāts uz priekšējo durvju rokturiem veidojas nepietiekamas ventilācijas un augsta mitruma dēļ telpā. Šajā video var redzēt divas absolūti identiskas durvis, ar vienādu furnitūru. Bet ar dažādu interjera gatavības pakāpi. Vienā telpā notiek būvdarbi, sienas žūst, tur veidojas kondensāts, citā līdzīgu darbu mājā māja beigusies gandrīz sausa. Tur nav kondensāta.

Pirmā māja un otrā māja

Kompozītmateriālu Vikking durvis ir augstākās kvalitātes garantija nākotnei. Mēs esam radījuši inovatīvas kompozītmateriālu durvis ar visaugstāko kvalitāti un izturību.

Jums nav jāiet uz kompromisiem!
Ne visi piegādātāji spēj izpildīt jūsu izsmalcinātās prasības attiecībā uz durvju estētiku apvienojumā ar jūsu mājas drošību.
Progresīvās tehnoloģijas un inovatīvi risinājumi ļauj izgatavot jebkuras jūsu sapņu durvis, nezaudējot kvalitāti un izturību!
Nevienām citām durvīm nav tik lielas cieņas kā mūsējās.
Tiem nav raksturīgi tradicionālo tehnoloģiju trūkumi un ierobežojumi: kompozītmateriālu durvis aizsargā pret sliktiem laikapstākļiem, neuzsūc mitrumu, nepadodas korozijai un saglabā augstāko kvalitāti gadu desmitiem. 

( ardurvis, Kompozīta durvis, mājas ieejas durvis, vikings)

bottom of page