top of page

Kā pasūtīt un saņemt saliktās durvis

     1. Jūs varat apskatīt Vikking Composite Doors tiešsaistē mūsu birojā vai mūsu telpās. Pareizāk ir sazināties ar mūsu menedžeri, kurš uzklausīs jūsu vēlmes un palīdzēs izprast preces. Parasti mēs klientam nosūtām saiti uz mūsu vietni, kur var atvērt katalogu, kurā ir uzskaitīti visi durvju modeļi un norādītas arī paredzamās izmaksas. Nosūtām arī otru saiti uz vietni, kur var aplūkot paveikto darbu galeriju, šīs galerijas apskate palīdzēs izdarīt izvēli.


     2. Kad esat izvēlējies modeli, lūdzu, norādiet dažus parametrus:
         * Durvju atvēršanas izmērs
         * Durvju modelis
         * Durvju līnija (augšējā, arktiskā un tā tālāk)
         * Virsmas struktūra zem koka vai gluda. (Gludā virsma maksā papildus cenai 75 € par katru audekla pusi)
         * Durvju krāsa ( Otrā durvju krāsa nāk ar piemaksu 140 € )
         * Furnitūra: Stumšanas rokturis + cilindrs vai dekoratīvs rokturis no ārpuses stumšanas rokturis no iekšpuses + cilindrs un mehāniski āķi, kas ļaus atvērt durvis no ielas, nespiežot rokturi) Vēlams norādīt konkrētu furnitūras modeli


    3. Pēc šīs informācijas apstrādes mēs jums izstrādāsim cenas piedāvājumu, pamatojoties uz jūsu pieprasījumu.


    4. Ja tiek saskaņota cena un komplektācija, tad tiek norādīti durvju izmēri. Ja nepieciešams, varat atstāt mūsu speciālistu pie objekta, atkarībā no apstākļiem izbraukšana būs maksas vai bezmaksas.


    5. Pēc pasūtījuma galīgās komplektēšanas un saskaņošanas klientam ir jāiemaksā avanss aptuveni 50% apmērā.


    6. Un pēc avansa saņemšanas pasūtījums tiek nosūtīts uz rūpnīcu un tiek sagatavota rūpnīcas specifikācija, kuru mūsu uzņēmuma vadītāji nosūta klientam un klients kārtējo reizi piekrīt.Es visu ļoti rūpīgi pārbaudu un ja jums ir kādi jautājumi , noteikti pajautāšu vadītājai.


    7. Durvis tiek ražotas saskaņā ar pasūtīšanas laikā saskaņotajiem noteikumiem.


    8. Pēc gatavības pasūtījums tiek transportēts uz Rīgas noliktavu, mūsu uzņēmuma vadītājs informē, ka pasūtījums ir gatavs un pasūtījums atrodas noliktavā.


    9. Lai saņemtu durvis, ir jāsamaksā visa atlikums. Tikai pēc pilnas apmaksas jūsu pasūtījums var atstāt mūsu noliktavu!


   10. Saņemot, nepieciešams pārbaudīt visu iepakojumu, pārbaudīt durvis, logus vai nav bojājumu. Kad jūsu pasūtījums ir izvests no mūsu noliktavas, pretenzijas par bojājumiem vai pilnīgumu netiks pieņemtas. Lūdzu, pievērsiet īpašu uzmanību šim noteikumam un rūpīgi pārbaudiet visu!


   11. Ja vēlaties izmantot mūsu uzstādītāju pakalpojumus, pasūtījums ir jāapmaksā pilnā apmērā, pirms tas iziet no mūsu noliktavas.


   12. Uzstādīšanas izmaksas ir publicētas mūsu mājas lapā un ir atkarīgas no durvju konfigurācijas un Jūsu vēlmēm. Tabula ir paredzēta standarta situācijām, tādēļ pirms uzstādīšanas ir jāvienojas par izmaksām. Uzstādīšana tiek apmaksāta Uzreiz pēc uzstādīšanas darbu veikšanas, ja vien nav speciālas vienošanās.


   13. Reizi gadā nepieciešams veikt durvju profilaktisko apkopi (Tīrīšana, slēdzeņu, eņģes, mehānismu eļļošana). Lai to izdarītu, varat piezvanīt mūsu speciālistam vai veikt šo darbu pats. Īpaši pēc putekļainā darba beigām. Veicot šādu darbu, mēģiniet aizsargāt durvis, lai uz mehānismiem nepaliktu putekļi un netīrumi.

Vikking saliktās durvis garantē visaugstāko kvalitāti nākotnē. Mēs esam izveidojuši novatoriskas kompozītmateriāla durvis ar visaugstāko kvalitāti un izturību.

Jums nav jādara kompromiss!
Ne visi piegādātāji spēj izpildīt jūsu sarežģītās prasības durvju estētikai apvienojumā ar jūsu mājas uzticamību.
Mūsdienīgas tehnoloģijas un novatoriski risinājumi ļauj mums izgatavot jebkuras jūsu sapņu durvis, nezaudējot kvalitāti un izturību!
Nevienai citai durvīm nav tik daudz cieņas kā mūsu.
Tradicionālo tehnoloģiju trūkumi un ierobežojumi viņiem nav raksturīgi: saliktas durvis aizsargā pret sliktiem laika apstākļiem, neuzsūc mitrumu, nepakļaujas korozijai un nemainīgi saglabā visaugstāko kvalitāti gadu desmitiem ilgi.

(ārdurvis, Kompozīta durvis, mājas ārdurvis, vikings)

bottom of page