top of page

Problēmas ar nokrišņiem

Ja durvis ir uzstādītas mājas ārpusē. Tad obligāti pēc iespējas ātrāk jāuzstāda nojume virs durvīm vai jāuztaisa fasāde. Lai mitrums un lietus nenokļūtu no fasādes uz durvju vērtnes augšējo daļu.

IMG_2100.JPG

Ja tas nav izdarīts, nokrišņi plūdīs lejup pa sienu un uzkritīs uz durvju vērtnes, kā arī mitrums iekļūs zem gumijas un nokļūs uz furnitūras. Tas var izraisīt audekla un mehānismu iznīcināšanu

Šajās fotogrāfijās var redzēt, kas notika ar audeklu, ja laikus neuztaisījāt mājas fasādi un nepasargājāt durvis no lietus, kas plūst pa sienu.

IMG_4476.jpg

Pārliecinieties, ka lietus neplūst no sienas uz durvju vērtnes

Kompozītmateriālu Vikking durvis ir augstākās kvalitātes garantija nākotnei. Mēs esam radījuši inovatīvas kompozītmateriālu durvis ar visaugstāko kvalitāti un izturību.

Jums nav jāiet uz kompromisiem!
Ne visi piegādātāji spēj izpildīt jūsu izsmalcinātās prasības attiecībā uz durvju estētiku apvienojumā ar jūsu mājas drošību.
Progresīvās tehnoloģijas un inovatīvi risinājumi ļauj izgatavot jebkuras jūsu sapņu durvis, nezaudējot kvalitāti un izturību!
Nevienām citām durvīm nav tik lielas cieņas kā mūsējās.
Tiem nav raksturīgi tradicionālo tehnoloģiju trūkumi un ierobežojumi: kompozītmateriālu durvis aizsargā pret sliktiem laikapstākļiem, neuzsūc mitrumu, nepadodas korozijai un saglabā augstāko kvalitāti gadu desmitiem. 

( ardurvis, Kompozīta durvis, mājas ieejas durvis, vikings)

bottom of page